Lista produktów według linii produktowej BCS LINE

BCS LINE to wyjątkowa gama produktów telewizji przemysłowej, które z pewnością zaspokoi Państwa wymagania. W szerokiej ofercie znaleźć można system monitoringu bazujący na technologii analogowej oraz IP.

Seria BCS LINE

Sprawnie funkcjonujący monitoring to nie tylko ciągłe zapewnienie dostępu do obrazu czy dźwięku. Świadomość i potrzeby Klientów, a także dynamiczny rozwój branży sprawiły, że dziś technologia obserwacji to jakość, mobilność, innowacyjność i wygoda. Wszystko to łączy w sobie system monitoringu BCS LINE.

BCS LINE to wyjątkowa gama produktów telewizji przemysłowej, które z pewnością zaspokoi Państwa wymagania. W szerokiej ofercie znaleźć można system monitoringu bazujący na technologii analogowej oraz IP. Czym charakteryzują się te systemy monitoringu i dlaczego warto postawić właśnie na BCS LINE?

Uznanie i jakość wśród Klientów

BCS LINE od lat cieszy się ogromnym uznaniem wśród ekspertów i osób, które z niego korzystają. Umożliwia on dowolną konfigurację, szerokie możliwości kamer, niezawodne i zaawansowane technologicznie rejestratory i niezbędne do poprawnej pracy wsparcie związane z akcesoriami, a także oprogramowaniem. Łatwe w użyciu i kompatybilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, dostępnymi na rynku.

Poza rzeczami typowymi dla systemów monitoringu w ofercie znajdą Państwo również monitory, dekodery, urządzenia magazynujące dane oraz coraz popularniejsze urządzenia inteligentne.

Dwie kategorie – jedna świetna jakość

Wśród dostępnych systemów możemy wyróżnić system analogowy (w technologii HDCVI) cechujący się wyjątkową jakością nagrań, stabilnością i niezawodnością (działającą nawet w jakości 4K), a także system IP umożliwiający pracę w rozproszonym środowisku sieciowym, zapewniający wysoką jakością nagrań i niezawodnością pracy.

Nasi pracownicy bazujący na długoletnim doświadczeniu i znajomości branży pomogą i doradzą w zakupie najważniejszych podzespołów i całego systemu. Oferujemy również pełne wsparcie podczas procesu konfiguracji. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z zakupów!

Jest 324 produktów.

Sortuj po:
Wyświetlanie 1-60 z 324 elementów

Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą i zaangażowaniem

Pomoc i wsparcie techniczne

Sprawny serwis urządzeń